Sesja narzeczeńska w miejskim klimacie
Żaneta i Karol

Sesja przedślubna, określana najczęściej jako sesja narzeczeńska lub sesja partnerska, to doskonała okazja na poznanie swojego fotografa i oswojenie się z obiektywem. Wierzcie mi, każda Para wspomina na początku, że nie wiedzą jak, że się stresują, że nigdy nie mieli takiej sesji itd., a w finale wychodzi coś wspaniałego, nierzadko przewyższającego ich oczekiwania.


Uwielbiam obserwować jak moje Pary stopniowo otwierają się, wpuszczając mnie do swojego świata. Najpiękniejszym jest, gdy otaczająca rzeczywistość przestaje istnieć i zaczynają wydobywać się prawdziwe emocje łączące dwojga ludzi, które mam przyjemność zatrzymać w swoich kadrach.

Czy warto zrealizować taką sesję ? Warto!

W dniu ślubu obecność aparatu nie będzie Was krępować. Mało tego, poczujecie jakby był z Wami obecny Wasz dobry znajomy, a nie fotograf ślubny.

Z Żanetą i Karolem działaliśmy nieco ponad godzinkę, tuż przed zachodem słońca w miejskiej scenerii. Mowa tutaj o Dworcu Łódź Fabryczna i pobliskiej „Bramie Miasta”, czyli mały wycinek fotograficznej Łodzi. O zaletach sesji miejskiej na pewno poświęcę odrębny wpis na blogu, tymczasem zapraszam na nasz luźny spacer, który okrasiliśmy masą żartów i jeszcze większa ilością wspaniałych zdjęć.