Opinie moich Klientów

Z całego serca polecamy Adama, ponieważ to super fotograf! Lecz ponad wszystko, to bardzo sympatyczny oraz ciepły człowiek. W sekundę potrafi rozładować napiętą atmosferę i złagodzić stres. Od samego wejścia do domu podczas przygotowań wprowadził spokój, którego wszystkim brakowało. Podczas ślubu i wesela niewidoczny, nienarzucający się, a już po kilku zajawkowych zdjęciach widać, że był obok i uchwycił to, co było dla nas najważniejsze. Zdecydowanie najlepszy wybór!

Adaś, dziękujemy jeszcze raz i zawsze będziemy polecać.
Klaudia i Krzysztof
Współpraca z Adamem to czysta przyjemność. Wprowadza on mega pozytywną, ciepłą atmosferę na sesji oraz wkłada w pracę całe swoje serce. Wprawdzie jako nowicjusze, stresowaliśmy się przed pierwszą sesją.  Choćby dlatego, że nie jesteśmy "modelami". Krótko mówiąc, po 15 minutach popłynęliśmy, gdyż czuliśmy się swobodnie. Zdjęcia są cudowne i magiczne. Złapane w idealnym momencie oraz są na nich wszystkie ważne dla nas osoby. Oglądając dziś materiał ze ślubu i wesela dosłownie uśmiechy nie schodziły nam z twarzy. Nazwa „Piękne Kadry” mówi sama za siebie, one nie są piękne są PRZEPIĘKNE!!! Nie wyobrażamy sobie innego fotografa na tym miejscu.

Polecamy! Ja i Pan mąż
Marta i Michał
Długo zastanawiałam się, jak w końcu ubrać w słowa nasze uczucia. Wprawdzie nie wiem czy mi się to uda, ale spróbuję. Pierwszy raz w życiu mieliśmy przyjemność współpracować z takim profesjonalistą i fajnym człowiekiem w jednym. Adaś uwiecznił absolutnie wszystkie najważniejsze dla nas momenty, a zrobił to tak, że oglądając zdjęcia przeżywamy wszystko na nowo. Wzruszamy się, płaczemy i śmiejemy... Bez wątpienia, kompletnie przewyższył nasze oczekiwania. Zaskoczył nas też totalnie przesyłką. Jesteśmy zaskoczeni, wzruszeni i dopieszczeni. Mamy piękna pamiątkę, która zawsze będzie nas przenosić w sentymentalna podróż! Dziękujemy!!!!!! Polecamy każdemu. Do zobaczenia Adaś! Zdobywaj szczyty!

P.s. Nie możemy się na siebie napatrzeć
Basia i Artur
"Piękne kadry" to nie tylko przepiękne zdjęcia, ale wspaniali ludzie z pięknym wnętrzem, którzy tworzą ten duet! Wesele odbyło się 10.10.2020 (!), ale nadal mamy ich w swoich serduszkach, myślach i we wspomnieniach z naszego dnia. Dzięki Adamowi i Marcie mamy przepiękną pamiątkę, która przez lata będzie przypominać nam o tym dniu. Adam to chodzący uśmiech! Przy nim nie ma mowy o stresie czy krępacji. Nie ma sztucznych, ustawianych zdjęć - jest naturalnie, jest prawdziwie, jest pięknie. Marta to obserwatorka, która łapie przepiękne momenty nie wychylając się z tłumu! Na sali - są niezauważalni! Goście byli w szoku, że można robić zdjęcia, być niezauważonym i nikomu nie przeszkadzać. 

Sesja plenerowa to kolejna dawka śmiechu, niekonwencjonalne podejście i fantastyczne efekty! 

Kolejna impreza - tylko z nimi!

Adam, Marta - dziękujemy za najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Jesteście najlepsi!

Ściskamy prze mocno i pozdrawiamy Was gorąco.
Edyta i Szymon
Nigdy nie zapomnimy tej współpracy. Pełen profesjonalizm, ale i mnóstwo dobrego humoru i naturalności. Bardzo szybko nas zrozumiał i zależało mu na utrwaleniu tego, jacy naprawdę jesteśmy, co udało mu się idealnie. Podczas pełnego emocji dnia ślubu i wesela mogliśmy poczuć się swobodnie i pokazać prawdziwych siebie. Człowiek pełen pasji, zaangażowania oraz zrozumienia i wyczucia. Od Adama bije pozytywna energia i widać, że jego praca jest dla niego ogromną pasją i sprawia mu niesamowitą radość. Polecamy z całego serducha! A jeśli będziemy potrzebowali kolejnych sesji fotograficznych, bez namysłu odezwiemy się ponownie.
Paulina i Piotr
Dziś odebraliśmy swoją paczkę ze zdjęciami ze ślubu i sesji małżeńskiej... Nasi kochani fotografowie zasłużyli na oklaski na stojąco! Wszystko tak dopracowane, a praca z Nimi cudowna. Zdjęcia zapierają dech w piersi i jestem pod ogromnym wrażeniem co udało się uchwycić na fotkach! Będziemy na pewno wracać po więcej i cieszę się, że to właśnie na nich postawiliśmy! Jest moc, jest energia, jest miłość! Siadło mocno! Kocham Was, wy wiecie!
Klaudia i Robert
Współpraca z Adamem to czysta przyjemność. Nasze poszukiwania fotografa na ślub nie były od początku takie proste i oczywiste. Spotykaliśmy się z naprawdę różnym zachowaniem ze strony fotografów. Z Adamem było zupełnie inaczej już od samego początku współpracy. Umówiliśmy się na spotkanie i już na tym spotkaniu wiedzieliśmy, że to jest to! Adam jest osobą bardzo kontaktową, skrupulatnie rozwiewał wszelkie nasze wątpliwości i cierpliwie odpowiadał na pytania, a przede wszystkim co rzadko w dzisiejszych czasach się zdarza również nam je zadawał, pytając nas na czym nam zależy oraz co nam się podoba. Myślę, że w dużej mierze dzięki temu zdjęcia jakie otrzymaliśmy są jak szyte na miarę - takie jak sobie wymarzyliśmy.

Odbyliśmy wspólną sesję narzeczeńską, reportaż ślubny wraz z poprawinami oraz sesję plenerową. Atmosfera na sesjach jak i podczas reportażu była przednia - po prostu Adam nas rozśmieszał i mogliśmy wyluzować. Piękne Kadry to idealnie dobrana nazwa - wszystkie kadry są świetne, starannie wyselekcjonowane, ale nieprzeciętne. Adam jest dosłownie wszędzie - wyłapał każdy ciekawy moment jak i wszystkie piękne emocje. Na sesji narzeczeńskiej jak i poślubnej miał mnóstwo pomysłów, które potem przełożyły się na to, że zdjęcia są naprawdę oryginalne, na czym nam bardzo zależało. Gdy otrzymaliśmy i oglądaliśmy zdjęcia płakaliśmy ze wzruszenia i my i nasi bliscy - a to mówi samo za siebie. Adam kocha to co robi, a jego praca to po prostu jego ukochana pasja - dlatego te zdjęcia są absolutnym sztosem. Po prostu polecamy całym sercem. Adam jeśli nadal będziesz miał takie podejście do swojej pracy i osób z którymi współpracujesz to wróżymy naprawdę mnóstwo zadowolonych przyszłych Par Młodych. Rób dalej co robisz i uszczęśliwiaj ludzi jak robisz to do tej pory. Do zobaczenia na kolejnych ,,zleceniach" Po prostu DZIĘKUJEMY!
Julita i Rafał
Odebraliśmy dzisiaj materiał i od razu obejrzeliśmy go od deski do deski. Perfekcyjnie uchwycono każdą chwilę i przy tym każde ujęcie jest inne. Dzięki temu możemy przeżyć ten nasz Wielki Dzień jeszcze raz, oglądając tym razem wszystko z innej perspektywy. Jeśli chcecie doświadczyć podobnych emocji jak podczas Waszego Wielkiego Dnia, to tylko reportaż wykonany przez #pieknekadry. 100% zaangażowania, gustu, profesjonalizmu i zadowolenia! DZIĘKUJEMY!
Agnieszka i Robert
Piękne? To mało powiedziane, dla Nas jako Pary Młodej - kadry z naszej uroczystości są najpiękniejsze. Dlaczego?

Odpowiedz jest bardzo prosta. Każde ujęcie jest w 100% Nasze. Każdy uśmiech, każda głupia mina, spojrzenie, ruchy w tańcu, czy nawet „drugi podbródek”… to wszystko tak bardzo pokazuje jacy jesteśmy, jak bawiliśmy się my oraz Nasi goście. 

Te zdjęcia są PRAWDZIWE… brak w nich sztucznych uśmiechów, czy nienaturalnego „pozowania”. 

Pokazują Nasze uczucie oraz relacje z najbliższymi, którzy w tym szczególnym Dniu Nam Towarzyszyli.

Adam, co tu dużo mówić zafundowałeś nam przecudowny powrót do wspomnień…
Żaneta i Karol